Rozkład jazdy:

Kierunek

Przez

Godziny odjazdów

CELINY 07:45S 14:00S
CHARLEJÓW ADAMÓW, KRZÓWKA 09:40An 18:20An
CHARLEJÓW ADAMÓW, SEROKOMLA 15:30Hm
CHARLEJÓW WOJCIESZKÓW, SEROKOMLA 15:30S
CIECHOMIN STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. 20:30Lwnt
DĘBOWIERZCHY POPŁAWY, TRZEBIESZÓW II 07:10S
DĘBOWIERZCHY TRZEBIESZÓW II 06:40Hm 14:20S 17:00S 18:256n 20:20Hm22:15S
DĘBOWIERZCHY TRZEBIESZÓW II, JAKUSZE 12:00S
DMININ 06:40S 14:20S
DOMASZEWNICA GOŁĄBKI, DMININ I 12:30F
DOMASZEWNICA ZOFIBÓR 05:50S 08:10F 15:30S
DOMASZEWNICA III ZOFIBÓR 14:20F
GERMANICHA STANIN UG 15:30F
GIŻYCKO SIEDLCE DW.AUT., ŁOMŻA 09:40pOPc 09:405Pc
GOŁOWIERZCHY 10:00F
GOŁOWIERZCHY DĘBOWIERZCHY, POPŁAWY 20:20S
GRĘZÓWKA „SZKOŁA” BIARDY 06:50S
GRĘZÓWKA „SZKOŁA” GOŁASZYN, ŁAWKI 06:55S
GRĘZÓWKA „SZKOŁA” UL. ZIMNA WODA, GRĘZÓWKA KOL. 12:00S 13:30S
GRĘZÓWKA”SZKOŁA” UL. ZIMNA WODA, KLIMKI II 06:55S
HUTA DĄBROWA STANIN UG 20:20Lntu
HUTA DĄBROWA STANIN UG, KAMIEŃ 18:206n 22:25Fm
HUTA DĄBROWA STANIN UG, TEODORÓW 11:20Fm
JAMIELNE STANIN UG, STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. 08:45S
JAMIELNE STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. 11:30S
JEDLANKA ZASTAWIE 22:25Fm
JEDLANKA ZASTAWIE, LIPNIAK 06:25S 15:30S
KALINOWY DÓŁ BURZEC, ADAMÓW 06:40F
KŁOCZEW STANIN UG, OKRZEJA 10:25F
KONORZATKA ADAMÓW 19:30Ln
KOWNATKI ALEKSANDRÓW 08:50F
KOWNATKI SUCHOCIN, STRZYŻEW 07:00S
KOWNATKI TURZE ROGI 04:25Fm
KRYNKA PKP 06:40S 09:00F
KRYNKA PKP ROLE 12:30S 15:25F 18:20S
KRZÓWKA ADAMÓW, SEROKOMLA, CHARLEJÓW 14:30An
KRZÓWKA WOJCIESZKÓW, SEROKOMLA 11:20S
KRZYWDA”STRAŻ” STANIN UG 06:00S
LIPINY ADAMÓW 15:30L
LIPINY ADAMÓW, SEROKOMLA, CHARLEJÓW 17:10F
LIPINY GLINNE, ADAMÓW 14:30F
LUBLIN DW.AUT. 07:30S 07:30HLm
LUBLIN DW.AUT. ADAMÓW, KOCK PL.A.JABŁ. 05:05Ltu 07:10 U 11:00N
LUBLIN DW.AUT. ADAMÓW, KURÓW I 13:30L
LUBLIN DW.AUT. ADAMÓW, SEROKOMLA, KOCK PL.A.JABŁ. 18:007L
LUBLIN DW.AUT. KOCK PL.A.JABŁ. 09:5561OPi 09:554Pi
LUBLIN DW.AUT. RADZYŃ PODL. 12:1057LGu 15:20Untu
LUBLIN DW.AUT. RADZYŃ PODL., CZEMIERNIKI 08:10Fg
LUBLIN DW.AUT. RADZYŃ PODL., KOCK PL.A.JABŁ. 13:55UgŁ 14:25Fg
LUBLIN DW.AUT. RADZYŃ PODL., LUBAR. LUB. „CICHA” 05:45rEDh 06:50Nh 08:50Ui 11:10pEDh16:20NBmg 16:45sOPc 16:457Pc
LUBLIN DW.AUT. SEROKOMLA, KOCK PL.A.JABŁ. 07:30Fm 13:00N
LUBLIN DW.AUT. WOLA OSOWIŃSKA II, KOCK PL.A.JABŁ. 05:50Lt
ŁUKÓW DW. AUT. CZERŚL KOL., RYŻKI II 13:20S 15:00S
ŁUKÓW DW. AUT. GOŁĄBKI”SZKOŁA”, RZYMY RZYMKI 13:20S 14:10S
ŁUKÓW DW. AUT. RYŻKI II, CZERŚL KOL., ZALESIE I 09:00S
ŁUKÓW DW. AUT. RZYMY RZYMKI, GOŁĄBKI”SZKOŁA” 07:30S
ŁUKÓW DW. AUT. SZCZYGŁY, ŚWIDERKI I 13:20S 14:10S
ŁUKÓW DW. AUT. ŚWIDERKI I, SZCZYGŁY 07:25S
ŁUKÓW DW. AUT. ZALESIE”SZKOŁA”, ŻDŻARY 13:20S 15:00S
ŁUKÓW DW. AUT. ŻDŻARY, ZALESIE”SZKOŁA” 07:15S 08:45S
M-C PODL.D.A. TRZEBIESZÓW III 13:00An 15:30S
OKRZEJA BURZEC, ADAMÓW 13:15S
OKRZEJA KRZYWDA UL.KOL., CISOWNIK 14:30Fm
OKUNINKA II RADZYŃ PODL., WŁODAWA 17:13Loj
OLSZEWNICA ALEKSANDRÓW 07:40S 14:25S
OLSZEWNICA KOWNATKI 15:50An
OLSZEWNICA TURZE ROGI 05:40S
OLSZEWNICA TURZE ROGI, KOWNATKI 18:20Fm
OLSZTYN SIEDLCE DW.AUT., SOKOŁÓW PODLASKI, SZCZYTNO 10:20UgŁ
OSZCZEPALIN WOJCIESZKÓW 11:45S 14:30F 15:50F
OTWOCK DW. AUT. ŻELECHÓW-RYNEK, GARWOLIN DW. AUT. 06:20An
PARCZEW RADZYŃ PODL. 13:45NPg 15:25NPg 20:25NPg
PATOK STANIN UG, HUTA DĄBROWA 15:30F
PUŁAWY DW.AUT. ADAMÓW, KURÓW I 08:05Fm 10:30Ff
RADORYŻ SMOLANY STANIN UG, KRZYWDA UL.KOL. 13:50S 14:306n 18:00S 18:20H
RADZYŃ PODL. ULAN 08:30S 11:00An 17:00An 20:10S
RÓŻA PODGÓRNA II STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. 06:25F 15:30S 15:30H
RÓŻA STARA STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. 10:00Fm 14:30S
RYKI DW.AUT. WOJCIESZKÓW, ADAMÓW 09:00Fm 12:00Ff
SARNÓW STANIN UG 15:00S
SEROKOMLA WOJCIESZKÓW, ADAMÓW 12:45S 20:40Lnwvt 22:25Fm
SIEDLCE DW.AUT. BIARDY 05:50F 06:50Lu 07:30S 08:00S 08:0067Lt08:00Hm 08:25Fh 08:40Nb

10:00Lntu11:10Ah 12:05rEDh 12:30Lw 13:15Fh14:00Nh 14:15S

15:30Lwtn 16:00Fh 17:35Nh17:35 +NEh 18:30BLmu 19:15Fh 20:10pEDh

SIEDLCE DW.AUT. ZBUCZYN, SOBOLE 10:20Lntu 06:45S
SOKOŁÓW PODLASKI SIEDLCE DW.AUT. 16:05Ui 18:001Pi
STARA WRÓBLINA STANIN UG, JONNIK 15:30S
STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. JEDLANKA 13:45S 14:30S 14:30HL 14:3067L 17:10N18:30Hm
STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. ROSY 06:30S
STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. STANIN UG, NIEDŹWIADKA 06:30S
STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. STANIN”SZKOŁA” 14:25S
STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. SZYSZKI 13:30S 19:20S
STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. ŻELECHÓW-RYNEK 13:10Anv
STRZYŻEW TURZE ROGI 07:30S 13:20S 14:20S
SULEJE 06:40S 07:35S
SZYSZKI ANONIN 05:45S 09:50Fm 15:35Fm
TRZEBIESZÓW II „SZKOŁA” WÓLKA KONOPNA 15:40S
ULAN”SZKOŁA” DOMASZEWNICA 06:55S
WŁADYSŁAWOWO SIEDLCE DW.AUT., SOKOŁÓW PODLASKI, OLSZTYN 18:0046OPi
WŁODAWA RADZYŃ PODL. 17:13Lj
WŁODAWA RADZYŃ PODL., PARCZEW 09:15Lj
WŁODAWA RADZYŃ PODL., SŁAWATYCZE 19:05Nj
WNĘTRZNE SARNÓW, STANIN UG 11:00F
WOLA MYSŁOWSKA STANIN”SZKOŁA” 18:40S
WOLA MYSŁOWSKA STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. 12:20L 16:30Fm
WOLA MYSŁOWSKA STOCZEK ŁUK.DW. GŁ., BACZKÓW 08:10HLu 08:1067Lu
WOLA OSOWIŃSKA OSZCZEPALIN 08:50F
WOLA OSOWIŃSKA SOBOLE 15:30S
WOLA OSOWIŃSKA II ULAN 13:30S
WÓLKA KONOPNA GOŁOWIERZCHY 12:30F 14:25S 15:40H
WÓLKA KONOPNA MIKŁUSY 14:20S 14:20H
WÓLKA KONOPNA TRZEBIESZÓW II 09:30F
WÓLKA KONOPNA TRZEBIESZÓW II, DĘBOWIERZCHY, W-WA D.A.”STADION” 18:25Fm 07:50LPj
W-WA D.A.”STADION” ADAMÓW, GARWOLIN DW. AUT. 07:00N
W-WA D.A.”STADION” KRZYWDA UL.KOL., GARWOLIN DW. AUT. 09:10L 13:30Nm
W-WA D.A.”STADION” SIEDLCE DW.AUT. 06:40NPg 08:45NPg 11:10Nj 14:25NPg16:35Nnj 16:35oj
W-WA D.A.”STADION” STOCZEK ŁUK.DW. GŁ., MIŃSK MAZ. 06:00L 08:20N 11:00Ln 18:007L
W-WA D.A.”STADION” WOLA MYSŁOWSKA, STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. 04:00L 16:00Nn
W-WA D.A.”STADION” ŻELECHÓW-RYNEK, GARWOLIN DW. AUT. 05:00Nb 06:50L 14:45Nb
ZAKĘPIE BURZEC, ADAMÓW 15:20S
ZAKRZEW III ALEKSANDRÓW 20:00S
ZALESIE PKP RYŻKI II, CZERŚL KOL. 07:30S
ZALESIE”SZKOŁA” RYŻKI II, CZERŚL KOL. 07:30S
ZAOLSZYNIE DĘBOWIERZCHY 15:20HLt 15:2067Lt
ZAOLSZYNIE JAKUSZE 15:20S
ZOFIBÓR ŚWIDRY 17:10S
ŻDŻARY DĄBIE 06:45S 10:004t 14:20F 15:25S
ŻDŻARY ZALESIE”SZKOŁA”, DĄBIE 12:25S
ŻELECHÓW-RYNEK KRZYWDA UL.KOL., CISOWNIK 06:15An 11:45L 14:20S 16:30BLnw
ŻELECHÓW-RYNEK KRZYWDA UL.KOL., PATOK 05:50S
ŻELECHÓW-RYNEK KRZYWDA UL.KOL., PODOSIE 12:50S
ŻELECHÓW-RYNEK STANIN UG, WILCZYSKA 12:10S
ŻELECHÓW-RYNEK STANIN UG, WOLA MYSŁOWSKA 06:25F 08:10An
ŻELECHÓW-RYNEK STOCZEK ŁUK.DW. GŁ. 06:05S

OZNACZENIA KURSÓW:

  • + – KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
  • 1 – KURSUJE W PONIEDZIAŁKI ROBOCZE
  • 4 – KURSUJE W CZWARTKI ROBOCZE
  • 46 – KURSUJE W CZWARTKI I W SOBOTY
  • 5 – KURSUJE W PIĄTKI ROBOCZE
  • 57 – KURSUJE W PIĄTKI ROBOCZE I NIEDZIELE
  • 6 – KURSUJE W SOBOTY
  • 61 – KURSUJE W SOBOTY I PONIEDZIAŁKI
  • 67 – KURSUJE W SOBOTY I NIEDZIELE
  • 7 – KURSUJE W NIEDZIELE
  • A – NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA
  • b – KURS WYKONUJE PKS GARWOLIN
  • B – KURSUJE CODZIENNIE OPRÓCZ SOBÓT
  • c – KURS WYKONUJE PKS LUBLIN
  • D – NIE KURSUJE 24,25,26,31,XII. 01.01. W PRZEDDZIEŃ I 2 DNI WN
  • E – NIE KURSUJE W OKRESIE WAKACJI
  • f – KURS WYKONUJE PKS PUŁAWY
  • F – KURSUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W DNI ROBOCZE
  • g – KURS WYKONUJE PKS RADZYŃ PODLASKI
  • G – NIE KURSUJE W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH
  • h – KURS WYKONUJE PKS SIEDLCE
  • H – KURSUJE W OKRESIE WAKACJI I FERII SZKOLNYCH OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
  • i – KURS WYKONUJE PKS SOKOŁÓW PODLASKI
  • j – KURS WYKONUJE PKS WŁODAWA
  • L – NIE KURSUJE W DWA DNI ŚWIĄT BOŻ.NARODZ.,WIELKANOCY I W N.ROK
  • Ł – KURSUJE NA ZMIANĘ Z PKS OLSZTYN
  • m – NIE KURSUJE 24 i 31 GRUDNIA
  • n – NIE KURSUJE 24 i 31 GRUDNIA ORAZ W SOBOTĘ WIELKANOCNĄ
  • N – NIE KURSUJE W I-SZY DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZ. I WIELKANOCY
  • o – KURSUJE OD 7.06 DO 31.08
  • O – KURSUJE W OKRESIE LETNICH WAKACJII SZKOLNYCH
  • P – AUTOBUS POSPIESZNY
  • p – KURSUJE OD PIĄTKU DO NIEDZIELI
  • r – KURSUJE W ROBOCZE – PIĄTKI, SOBOTY I PONIEDZIAŁKI
  • s – KURSUJE OD SOBOTY DO PONIEDZIAŁKU
  • S – KURSUJE W DNI NAUKI SZKOLNEJ
  • t – NIE KURSUJE W BOŻE CIAŁO
  • u – NIE KURSUJE 11 LISTOPADA; 1 i 3 MAJA
  • U – NIE KURSUJE 25.XII, NOWY ROK i 1-DZIEŃ WIELKANOCY
  • v – NIE KURSUJE W SOBOTY W OKRESIE WAKACJI
  • w – NIE KURSUJE W NIEDZIELE I ŚWIĘTA W OKRESIE WAKACJI
  • wv – NIE KURSUJE W SOBOTY, NIEDZIELE I ŚWIĘTA W OKRESIE WAKACJI